KOOS ON TORE JA HÄÄ!

KOOS ON TORE JA HÄÄ!

23 aprill 2007

10. KOOLIKONVERENTS


TERVE EELMINE NÄDAL KULUS MEIL UURIMUSTÖÖDE LAINEL. KUULASIME ETTEKANDEID KAHEL PÄEVAL. SEL AASTAL ÜRITASIME SISSE TUUA UUE LÄHENEMISNURGA - POWER POINT´I. SEE ÕNNESTUSKI SUUREPÄRASELT. ETTEKANDED ON VÄGA VAHVAD JA HUVITAVAD, ESINEMISES OLI TUNDA KÜLL ROHKEM NÄRVI, KUID SEE TULI PIGEM KASUKS. KLASSIS KUULASID MEIE ETTEKANDEID NELI 6 KLASSI ÕPILAST, ÕPPEALAJUHTAJA JA MÕNED TUNNID KA ÕPETAJA LAINE PULK.

MEIE KLASS VALIS KONVERENTSI LÕPPÜRITUSELE MINEJATEKS KÜLL NORA JA HELO-LIISI, KUID MEID VAADELNUD SELTSKOND OLI VEIDI TEISEL ARVAMUSEL - ROBI JA HELO - NII JÄIGI. PEALE SELLE VALITI VEEL KAKS, KELLE ESINEMINE HÄSTI SILMA JÄI. žÜRII OTSUSEL OSUTUSID NENDEKS RENI JA KÄTRIIN. MEIE KLASSI LASTE ARVAMUSED OLID ÜLEJÄÄNUD KAHE OSAS VÄGAGI ERINEVAD JA TÕSI TA ON ... NEID TÖID JA ESINEJAID, KES VÄGA HÄSTI ESILE KERKISID, OLI VÄGA PALJU JA SEETÕTTU OLI RASKE OTSUSTADA.

REEDEL 20. APRILLIL TOIMUS KONVERENTSI LÕPPÜRITUS, KUS ESINESID KÕIKIDEST KLASSIDEST KAKS ÕPILAST. VALITI PUBLIKU LEMMIKUD, KEDA SEL AASTAL OLI KOGUNI KOLM - HELO-LIIS MEIE KLASSIST, HANNA-MAI 3B KLASSIST JA MATS VIIK 1A KLASSIST. JUBA SEE, ET LEMMIKUID OLI NII PALJU NÄITAS, ET ETTEKANDMISE OSKUSED JA TÖÖDE TASE ON VÄGA KÕRGE.


KIITUS TEILE KÕIGILE! JÄRGMISEL AASTAL IKKA VEEL PAREMINI JA SÜDAMEGA!


TIIU ETTEKANNE

Kommentaare ei ole: