KOOS ON TORE JA HÄÄ!

KOOS ON TORE JA HÄÄ!

12 märts 2008

KOOLI XI KONVERENTSEsmaspäeval kuulasime klassis viimaseid ettekandeid. Ette kantud tööd olid väga huvitavad ja etteastetest õhkus tohutut enesekindlust. Mõeldud oli nii hääle, huvitavuse, näitvahendite kui ka töö sisu valdamise peale. Kuuendikest kuulajaskonnal oli taas raske valikuid ja eelistusi teha, sest esitatud tööd olid liigagi võrdsed. Klassi ja kuuendike otsused ei kattunud täielikult, kuid lõpliku tulemusena otsustasime lõppüritusele saata Kätriini tööga "London" ja Reni ettekandega "Pärnu". Kuna Kätriinil puudus slaidiesitlus, siis otsustas Helo Liis Kätriini ses osas aidata. Esialgu valiti saaliesinejaks ka Helo Liis, kuid kolme esinejat ei lubatud lõppüritusele. Pidime tegema valiku ning siin sai otsustavaks see, et Helo on käinud saalis esinemas kõigile kolmel möödunud aastal - nüüd võiksid teised ka proovi teha. Saali lõpukonverentsil läks meil väga kenasti - Reni ettekanne oli pikk ja põhjal ja Kätriini muljetavaldavat ettekannet saatis Helo Liisi suurepärane slaidiesitlus. Lõpphääletusel valiti KÄTRIIN KA PUBLIKU LEMMIKUKS. PALJU ÕNNE PUBLIKU LEMMIKULE, kes oli selle tiitli suuresti ära teeninud ning jagas seda oma abilise Heloga ning klassikaaslastega.
Meie klassis toimunud hääletusel valiti lemmikuks töö "Kaktused" ja "Pesukaru". Neist esimene meeldis ka enamus õpetajatele. Sel aastal valiti lemmikuteks kolm ettekannet - "Kaktused" (õpetajate poolt) ja publiku arvamusel meie Kätriini "London" ning paralleelklassi Kätlyni "Delfiinid".
Suur tänu kõigile tegijatele - selle aasta tase oli võrreldes eelnevate aastatega VÄGA KÕRGE - minule jäi ainult nautimise rõõm, sest erilist ja aeganõudvat juhendamist ei vajanud peaaegu keegi. TE OLETE KASVANUD VÄGA ISESEISVATEKS JA ASJALIKEKS! TE SAATE LAUSA KÕIGEGA ISE HAKKAMA! JÄTKAKE IKKA SAMAS VAIMUS!

Tiiu Suurrõõm

Kommentaare ei ole: