KOOS ON TORE JA HÄÄ!

06 märts 2008

TUBLI ESINEMINE PÄRNU KOOLINOORTE SISEKERGEJÕUSTIKU MEISTRIVÕISTLUSTEL

Kolmapäeval toimusid Pärnu linna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused, kus osalesid Ketlin, Kätriin, Laura, Helina, Patrick ja Karl-Sander. Sannu ja Helina vanusegrupp nõudis jõukatsumist endast vanemate sportlastega, teised võistlesid kas endavanuste või veidi noorematega. Kuna meist keegi ei käi igapäevaselt kergejõustiku treeningul, siis olid tulemused vägagi arvestatavad ning pakkusid igati konkurentsi ka vastavas trennis osalevatele võistlejatele. Tuntud jalgpallur Ketlin saavutas 60 m finaalis ajaga 9,4 4. koha 300 m jooksus ajaga 1.00,5 8. koha. Ratsaspordi, tennise ja iluvõimlemisega tegelev Laura saavutas kaugushüppes tubli 6. koha tulemusega 3,60, 60 m jooksus ajaga 9,9 9. koha ja 300 m jooksus ajaga 1.01,2 10. koha. Oma spordiala veel mitte leidnud Kätriin saavutas 60 m jooksus ajaga 10,26 29.koha ja 300 m jooksus ajaga 1.13,9 21. koha. Võrkpalliga tegelenud Helina jooksis end 300 m jooksus (endast vanematega võisteldes) ajaga 1.01,3 16. kohale ja 60 m jooksus ajaga 9.9 27. kohale. Jalgpallurist Patrick jooksis end 60 m distantsil ajaga 10,2 31 kohale ja Sannu saavutas endast vanematega võisteldes 300 m jooksus ajaga 55,0 16. koha.

Meie osalejate tubliks saatjaks oli Helo-Liis, kes lohutas, viis jooksjale tema kaardi kätte, hoidis ja valvas meie sportlaste isiklikke väärtesemeid ning oli muidu väga mõnus seltsililne - aitäh Sulle!
Kokkuvõttes on mõnus käia, osaleda, proovida uusi tegemisi ja enda võimeid ning nautida sealjuures muhedat seltskonda. Teiega on igal pool vahva koos olla!