KOOS ON TORE JA HÄÄ!

KOOS ON TORE JA HÄÄ!

13 juuni 2008

MEIE LÕPUREIS JA LÕPUPIDU DIRHAMI-OSMUSSAARE

Nagi - LycraDupont album - "Dirhami ja Osmussaare trip 1.- 2. juuni 2008"

Seekord ühendasime oma lõpupeo ja reisi ühtseks sõbralikuks olemiseks. Ekstreemsõit Osmussaarele, saar ise ja ilmataadi poolt kingitud fantastilised ilmaolud ei kustu me mälust ilmselt kaua- kaua. Veel kord suured tänud Oskari perele ja peresõber Priidule, et nad meile sellise nauditava elamuse võimaldasid.
Teise päeva retk Põõsaspea neemele pakkus peale mõnusa astumise ja erinevate jutuainete ka erilisi kohtumisi vaskussi, kitsede, rändrahnu ja paljude põnevate kivististeleidude ning huvitavate taimedega.
Meie lõpuaktus toimus seekord mererannas liival lainete kahina ja loojuva päikese taustal. Olid sõnad, olid pilgud, oli vaikivat kohmetust....kuid peamine oli MEIE TUNNE.
Teie ühine kingitus oli nii soe ja armas ning mis peamine - võimaldab teid kõiki kanda tõesti südame lähedal, meenutada meie ühiseid tegemisi. Emma emale suured tänud ülimõnusalt sooja suursalli eest!
Varsti tuleb mulle külla teie uus klassijuhataja Siina. Usun, et kui ma näitan ja jutustan talle kogu meie nelja-aastase ajaloo ning näitan talle pilte meie ühistegevustest, siis saab ta üsna kiiresti aru, kui oluline on meie klassis just see MEIE ja MEIE TEGEMISED ning ta jätkab edaspidigi meile harjumuspärasel moel.
KALLID SUURED JA VÄIKESED SÕBRAD - KAUNIST JA LÕÕGASTAVAT SUVE TEILE KÕIGILE! KOHTUME KINDLASTI SÜGISEL, SEST NII MÕNIGI ASI JÄI VEEL LÕPUNI KÕNELEMATA. SENIKS AGA VÕTKE AEG MAHA!

NB! Pealkirja all olevale lingile klõpsates saate vaadata meie reisipilte. Et kõik tehtud reisipildid jõuaksid osalejateni, siis on palve tõmmata need võimalusel plaadile ning tuua plaat (kirjutage peale 4a klass) kooli sekretäri kätte (iga tööpäev 9.00-13.00-ni) - sealt saan need kätte mina ning sügiseks saab neist teha
veel ühe pildiplaadi. Riputan need kindlasti ka blogisse vaatamiseks.

Tiiu Taganttuul

Kommentaare ei ole: